Infinix Hot 70 Pro porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Infinix Hot 70 Pro skóre 487894 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Infinix Hot 70 Pro :
Infinix Hot 70 Pro bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Infinix Hot 70 Pro :
Benchmark AnTuTu
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4800mAh
258.93€
$301.98
OUKITEL WP55 Pro
6.58 palca (2408x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
208.55€
$243.22
OUKITEL WP61 Ultra 5G
6.8 palca (2460x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 20000mAh
362.97€
$423.31
Oppo Reno 9 5G
6.7 palca (2412x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4500mAh
292.42€
$341.04
OUKITEL WP62 8/256Gb
6.58 palca (2408x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
186.50€
$217.51
Infinix Hot 70 Pro
6.78 palca (2720x1224) Zakrivené sklo / Dimensity 7025 / 6Gb / 128GB / 50Mp / 5500mAh
Čoskoro
Čoskoro
235.22€
$274.33
Doogee V30 5G
6.58 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 10800mAh
256.53€
$299.18
Huawei P50E 8/256GB
6.5 palca (2700x1224) Zakrivené sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
432.01€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 palca (2700x1224) Zakrivené sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
380.13€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 palca (1560x720) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
215.31€
$251.11
- Výrobca: Infinix
- Meno modela: Hot 70 Pro
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 17
- Veľkosť displeja: 6.78 palca
- Rozlíšenie: 2720x1224
- RAM: 6Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 128GB
- Kamera: 50Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batéria: 5500mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 17 |
| Benchmark Geekbench | 2438 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Infinix - Pozrite si všetky modely Infinix tu |
| Benchmark Geekbench | 1045 (Single Core) |
| Meno modela | Hot 70 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 487894. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2720x1224 - Viac modelov s rozlíšením 2720x1224 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.3 mm |
| Pomer displej - telo | 87 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.78 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Viac modelov s procesorom Dimensity 7025 nájdete tu |
| Dátum vydania | 04/10/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.5 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 6 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | IMG BXM-8-256 |
| Frekvencia GPU | 950 Mhz |
| Jadrá GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 6 Gb - Viac modelov s 6 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 128 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 13 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5500 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 8-9 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom |