HiSilicon Kirin 9030 Pro 3DMark Benchmark skóre
Čip HiSilicon Kirin 9030 Pro dosáhl v benchmarku 3DMark skóre bodů, což je více než u jeho konkurentů, jako je HiSilicon Kirin 9030S (0 bodů), které byly použity v iPhonech. Byl použit pro chytré telefony Huawei Pura X Max a Huawei Pura X Max. HiSilicon Kirin 9030 Pro je výkonný čipset se skvělými specifikacemi, včetně 8 jader a taktovací frekvence 2.75 GHz, grafického procesoru Maleoon 935 a podpory 16 GB paměti. Procesor je založen na architektuře 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little, zatímco čip je vyroben 5 nm technologií a má TDP 10. Vestavěný modem podporuje rychlost až 3500 Mbps. Víme, že vás zajímá, jak se jeho výkonnostní výsledky rovnají s ostatními čipy, proto níže přikládáme datasheet.
Jaké je skóre 3DMark Benchmark pro HiSilicon Kirin 9030 Pro?
Specifikace a parametry
| Model | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
|---|---|
| Datum vydání | 11/25/2025 |
| Systém na čipu | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.75 GHz |
| Výrobní technologie | 5 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Maleoon 935 |
| TDP | 10 |
| Paměť | 16 GB |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |