HiSilicon Kirin 9030 Pro 3DMark benchmark puanı
HiSilicon Kirin 9030 Pro, yaklaşık puanlık bir 3DMark Benchmark puanına sahiptir ve bu da onu HiSilicon Kirin 9030S (bu testte 0 puan almıştır) gibi rakiplerinin önüne geçirmektedir. Bu test Huawei Pura X Max ve Huawei Pura X Max akıllı telefonları üzerinde yapılmıştır. HiSilicon Kirin 9030 Pro, 8 çekirdek, 2.75 GHz saat hızı, Maleoon 935 GPU ve 16 GB bellek desteğine sahip güçlü bir işlemcidir. CPU, 5 nm teknolojisi ile üretilirken 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little mimarisine dayanıyor ve 10 TDP'ye sahip. Yerleşik modem 3500 Mb/sn'ye kadar Indirme hızları destekliyor. Diğer çiplere karşı nasıl performans gösterdiğini görmek istediğinizi biliyoruz, bu nedenle performans sonuçlarını kendiniz karşılaştırabilmeniz için aşağıya bir sayfa bıraktık.
HiSilicon Kirin 9030 Pro'in 3DMark Benchmark puanı nedir??
Özellikler
| model | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
|---|---|
| Çıkış Tarihi | 11/25/2025 |
| CPU mimarisi | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.75 GHz |
| Teknik süreç | 5 nm |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Maleoon 935 |
| TDP | 10 |
| Bellek | 16 GB |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mb/sn |