Ακουστικά OnePlus Buds 4
Βρες καλύτερη τιμές για OnePlus Buds 4 των ξεκινάνε από 63.62€ ($74.54). Χαρακτηριστικά, αξιολογήσεις και πού να αγοράσετε.
αγορά
OnePlus
Buds 4
τιμή
63.62€
($74.54)
($74.54)
Η καλύτερη τιμή είναι 63.62€ ($74.54) στο Temall
Στο κατάστημα
Περιγραφή OnePlus Buds 4
Θέλετε να αγοράσετε μερικά από τα καλύτερα ασύρματα ακουστικά από μια αξιόπιστη μάρκα χωρίς να ξοδέψετε μια περιουσία; Τότε τα εξαιρετικά OnePlus Buds 4 είναι μια εξαιρετική επιλογή. Η ενεργή ακύρωση θορύβου, οι διπλοί οδηγοί υψηλής ποιότητας (κύριος οδηγός 11 χιλιοστών και tweeter 6 χιλιοστών), η εκπληκτική εργονομία και η υποστήριξη για Bluetooth 5.4 και τον κωδικοποιητή LHDC καθιστούν αυτήν τη συσκευή απίστευτα ανταγωνιστική.
Τιμές για το OnePlus Buds 4
| Κατάστημα | τιμή | Πήγαινε στην προσφορά |
|---|---|---|
|
Τιμές για το OnePlus Buds 4: Temall |
63.62€ ($74.54) | Στο κατάστημα |
Χαρακτηριστικά
| Μοντέλο | Buds 4 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Ασύρματα Δίκτυα
| Bluetooth | Ναι |
Ακουστικά
| Αντίσταση | 32 Ω |
| Συχνότητα | 10-40000 Hz |
| Ευαισθησία | 97 dB |
| Τύπος | Δυναμικός |
| Ακουστικά τύπο | Κλειστό |
| Σχεδιασμός | Ακουστικά μέσα στο αυτί |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Ναι |
Πληροφορίες προσφοράς
Τρόπος πληρωμής
- Τραπεζική κάρτα (Visa. Mastercard)
Ημερομηνίες προσφοράς
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Απόθεμα
- Σε απόθεμα
Αποστολή
αποστέλλεται εντός 7-10 εργάσιμων ημερών
Παράδοση παραγγελίας
Online καταστήματα Κίνας: Γενικά, οι παραγγελίες παραδίδονται στην Ελλάδα, στις ΗΠΑ και σε άλλες χώρες εντός 20-30 ημερών. Για να μάθετε περισσότερα, κάντε κλικ εδώ.
Εγγύηση
Έγκαιρη παράδοση, 100% αυθεντική, πλήρη εγγύηση επιστροφής χρημάτων, εγγύηση επιστροφής. Για να μάθετε περισσότερα, παρακαλώ πατήστε εδώ
Αξεσουάρ OnePlus Buds 4
Αξιολογήσεις για το OnePlus Buds 4
Επί του παρόντος, δεν υπάρχουν κριτικές για το OnePlus Buds 4.
Γράψε την πρώτη αξιολόγηση.
αγορά
OnePlus
Buds 4
τιμή
63.62€
($74.54)
($74.54)
Η καλύτερη τιμή είναι 63.62€ ($74.54) στο Temall
Στο κατάστημα
Δείτε όλα τα προϊόντα με έκπτωση