Hovedtelefoner OnePlus Buds 4
Se de bedste OnePlus Buds 4 tilbud! Priserne starter fra 475.49kr ($74.54) , kan købe det til den bedste pris, og der er specifikationer til at sammenligne dem alle ét sted
Tilbud
OnePlus
Buds 4
Pris
475.49kr
($74.54)
($74.54)
Den laveste pris på Temall er 475.49kr ($74.54)
Se i butik
Beskrivelse OnePlus Buds 4
Vil du købe nogle af de bedste trådløse øretelefoner fra et velrenommeret mærke uden at sprænge budgettet? Så er de fremragende OnePlus Buds 4 et glimrende valg. Aktiv støjreduktion, dobbelte drivere af høj kvalitet (11 mm hoveddriver og 6 mm diskant), fantastisk ergonomi og understøttelse af Bluetooth 5.4 og LHDC-codec gør denne enhed utrolig konkurrencedygtig.
Dagens bedste OnePlus Buds 4 priser
| butik | Pris | Gå til aftalen |
|---|---|---|
|
Dagens bedste OnePlus Buds 4 priser: Temall |
475.49kr ($74.54) | Se tilbud |
Specifikationer
| Modell | Buds 4 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ja |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 10-40000 Hz |
| Følsomhed | 97 dB |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kreditkort (Visa. Mastercard)
Datoer for aftalen
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Lager
- På lager
Forsendelse
sendes inden for 7-10 arbejdsdage
Bestil levering
China Online-butikker: Generelt leveres ordrer til USA, Storbritannien, Indien og andre lande inden for 20-30 dage. Klik her for at lære mere.
Garanti
Levering til tiden, 100% original, fuld refusionsgaranti, returgaranti. Hvis du vil vide mere, bedes du klik her
Tilbehør til OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 Brugernes meninger og anmeldelser
Del dine tanker med andre kunder.
Vær den første til at skrive en brugeranmeldelse OnePlus Buds 4
Tilbud
OnePlus
Buds 4
Pris
475.49kr
($74.54)
($74.54)
Den laveste pris på Temall er 475.49kr ($74.54)
Se i butik
Se alle produkter med rabat