Hodetelefoner OnePlus Buds 4
Se de beste OnePlus Buds 4 tilbudene! Prisene starter fra 694.96kr ($74.54) , kan kjøpe den til den beste prisen, og det er spesifikasjoner for å sammenligne dem alle på ett sted.
Tilbud
OnePlus
Buds 4
Pris
694.96kr
($74.54)
($74.54)
Den laveste prisen på Temall er 694.96kr ($74.54)
Vis i butikk
Beskrivelse OnePlus Buds 4
Vil du kjøpe noen av de beste trådløse øreproppene fra et anerkjent merke uten å tømme bankkontoen? Da er de utmerkede OnePlus Buds 4 et utmerket valg. Aktiv støydemping, doble drivere av høy kvalitet (11 mm hoveddriver og 6 mm diskant), fantastisk ergonomi og støtte for Bluetooth 5.4 og LHDC-kodeken gjør denne enheten utrolig konkurransedyktig.
Dagens beste OnePlus Buds 4 priser
| butikk | Pris | Gå til avtalen |
|---|---|---|
|
Dagens beste OnePlus Buds 4 priser: Temall |
694.96kr ($74.54) | Se avtale |
Kjennetegn
| Model | Buds 4 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 10-40000 Hz |
| Følsomhet | 97 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |
| Støykansellering | Ja |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Datoer for avtalen
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Lager
- På lager
Shipping
sendes innen 7-10 virkedager
Bestill levering
Kina nettbutikker: Generelt leveres ordrer til USA, Storbritannia, India og andre land innen 20-30 dager. For å lære mer, vennligst klikk her.
Garanti
Levering i tide, 100% original, full refusjonsgaranti, returgaranti. For å lære mer, vær så snill klikk her
Tilbehør til OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 Brukernes meninger og anmeldelser
Del tankene dine med andre kunder.
Bli den første til å skrive en brukeranmeldelse OnePlus Buds 4
Tilbud
OnePlus
Buds 4
Pris
694.96kr
($74.54)
($74.54)
Den laveste prisen på Temall er 694.96kr ($74.54)
Vis i butikk
Se alle rabatterte produkter