Headphones OnePlus Buds 4
See the best OnePlus Buds 4 deals! Prices start from 63.62€ ($74.54), can buy it at best cost, and there are the specs to compare them all in one place.
OnePlus Buds 4 Overview
Want to buy some of the best wireless earbuds from a reputable brand without breaking the bank? Then the excellent OnePlus Buds 4 are an excellent choice. Active noise cancellation, high-quality dual drivers (11mm main driver and 6mm tweeter), stunning ergonomics, and support for Bluetooth 5.4 and the LHDC codec make this device incredibly competitive.
Today's best OnePlus Buds 4 prices
| Store | Price | See Details |
|---|---|---|
|
Today's best OnePlus Buds 4 prices: Temall |
63.62€ ($74.54) | View deal |
| Amazon | Check on Amazon | View deal |
Specs
| Model name | Buds 4 |
| Performance | test antutu benchmark ~. - Compare to the other models here |
Network Connectivity
| Bluetooth | Yes |
Headphones
| Impedance | 32 Ω |
| Frequency Response | 10-40000 Hz |
| Sensitivity | 97 dB |
| Fit Type | Dynamic |
| Acoustic design | Closed |
| Headphones Form Factor | In-ear earphones |
| Headset | Yes |
| Noise suppression | Yes |
Description
Payments
- Paypal, credit or debit cards (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Discover, JCB, UnionPay).
Dates of the deal
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Stock
- In Stock
Shipping
ships out within 1-3 business days
Order delivery
China Online stores: Generally, orders are delivered to the USA, UK, India, and other countries within 20-30 days. To learn more, please click here.
Warranty
On-time Delivery, 100% original, full refund warranty, return warranty. To learn more, please click here
Accessories for OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 - User reviews, opinions and customer ratings
Share your opinion with other customers
Be the first to write a user review for OnePlus Buds 4
See all discounted products