Kuulokkeet OnePlus Buds 4
Katso parhaat OnePlus Buds 4 tarjoukset! Hinnat alkavat 63.62€ ($74.54) , voi ostaa sen parhaalla hinnalla, ja on olemassa 63.62€ ($74.54) , jotta niitä voidaan verrata yhteen paikkaan
Kuvaus OnePlus Buds 4
Haluatko ostaa parhaat langattomat nappikuulokkeet hyvämaineiselta merkiltä rikkomatta pankkitiliäsi? Silloin erinomaiset OnePlus Buds 4 -kuulokkeet ovat erinomainen valinta. Aktiivinen melunvaimennus, korkealaatuiset kaksoiselementit (11 mm:n pääelementti ja 6 mm:n diskanttikaiutin), upea ergonomia sekä tuki Bluetooth 5.4:lle ja LHDC-koodekille tekevät tästä laitteesta uskomattoman kilpailukykyisen.
Tämän päivän parhaat hinnat OnePlus Buds 4
| Kauppa | Hinta | Mene kauppaan |
|---|---|---|
|
Tämän päivän parhaat hinnat OnePlus Buds 4: Temall |
63.62€ ($74.54) | Näytä tarjous |
Ominaisuudet
| Model | Buds 4 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Liitännät
| Bluetooth | Joo |
Kuulokkeet
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusvaste | 10-40000 Hz |
| Herkkyys | 97 dB |
| Tyyppi | Dynaaminen |
| Akustinen muotoilu | Suljettu |
| Kuulokkeiden muoto | In-ear-kuulokkeet |
| Kuulokkeet | Joo |
| Melutaso | Joo |
Kuvaus
Maksut
- Pankki- / luottokortti (Visa. Mastercard)
Kaupan päivämäärät
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Varasto
- Varastossa
laivaus
Lähetetään 7-10 työpäivän kuluessa
Tilauksen toimitus
Kiina Verkkokaupat: Tilaukset toimitetaan yleensä Yhdysvaltoihin, Isoon-Britanniaan, Intiaan ja muihin maihin 20-30 päivän kuluessa. Saat lisätietoja napsauttamalla tätä.
Takuu
Toimitus ajoissa, 100% alkuperäinen, täysi hyvitystakuu, palautustakuu. Jos haluat lisätietoja, kiitos klikkaa tästä
Tarvikkeet OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 Käyttäjien mielipiteet ja arvostelut
Jaa ajatuksesi muiden asiakkaiden kanssa.
Kirjoita ensimmäinen arvostelu käyttäjälle OnePlus Buds 4
Katso kaikki alennustuotteet