Słuchawki OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 kosztuje 270.33zł. Porównaj ceny ofert. Poznaj wiarygodne opinie, sprawdź dane techniczne na Unite4Buy
Idź do sklepu
OnePlus
Buds 4
Cena
270.33zł
($74.54)
($74.54)
Najniższa cena to 270.33zł ($74.54) na Temall
Idź do sklepu
Opis OnePlus Buds 4
Chcesz kupić jedne z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych renomowanej marki, nie rujnując budżetu? W takim razie doskonałe OnePlus Buds 4 to doskonały wybór. Aktywna redukcja szumów, wysokiej jakości dwa przetworniki (główny 11 mm i głośnik wysokotonowy 6 mm), doskonała ergonomia oraz obsługa Bluetooth 5.4 i kodeka LHDC sprawiają, że to urządzenie jest niezwykle konkurencyjne.
OnePlus Buds 4: najlepsze oferty i ceny
| Sklep | Cena | Porównaj ceny |
|---|---|---|
|
OnePlus Buds 4: najlepsze oferty i ceny: Temall |
270.33zł ($74.54) | Idź do sklepu |
Specyfikacje
| Model | Buds 4 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Komunikacja
| Bluetooth | tak |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10-40000 Hz |
| Czułość | 97 dB |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |
| Redukcją szumów | tak |
Szczegóły oferty
Sposób płatności
- Visa / Mastercard
Czas obowiązywania promocji
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Dostępność
- W magazynie
Dostawa
wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych
Zamów dostawę
Sklepy internetowe w Chinach: zazwyczaj zamówienia są dostarczane do Polski, USA i innych krajów w ciągu 20-30 dni. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Gwarancja
Dostawa na czas, produkt w 100% oryginalny, pełna gwarancja zwrotu pieniędzy, gwarancja zwrotu produktu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj
OnePlus Buds 4 akcesoria
OnePlus Buds 4 Opinie i recenzje
Za pomocą naszego serwisu możesz uzyskać najlepszą cenę i rabat na ten OnePlus Buds 4
Idź do sklepu
OnePlus
Buds 4
Cena
270.33zł
($74.54)
($74.54)
Najniższa cena to 270.33zł ($74.54) na Temall
Idź do sklepu
Zobacz wszystkie produkty w/po obniżonych cenach